CREATINE made of Creapure® - 500g

CREAPURE made of Creapure® - 500g
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
550 Kč

CREATINE made of Creapure® - 500g

CREATINE made of Creapure® - 500g je garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu. Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink. Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé.

Kreatin monohydrát je využíván ve všech sportovních odvětvích, protože zvyšuje výkonnost a dynamiku. S mnoha klinickými studiemi, které potvrzují jeho účinnost, je bezesporu jedním z nejlépe prověřených suplementů na současném trhu sportovní výživy. Napříč všemi sportovními disciplínami od dynamických sportů až po ryze silové sporty, suplementace kreatinem ve velmi krátké době prokazatelně zvyšuje nárůst síly a vytrvalosti až o 20%, u krátkého a dynamického zatížení dokonce v průměru 30% nárůstu výkonu.

Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale skutečnost, které produkty jsou prověřeny klinickými studiemi a jsou bezpečné.

Na prvním místě Creapure® Creatine! ….a v čem je Creapure® kreatin jiný?? Na současném trhu je nepřeberné množství forem i výrobců kreatinu, Creapure® je ale jediný kreatin na světě, který je trvale testován na nežádoucí nečistoty a odpadní látky (kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea). Německý výrobce kreatinu, společnost AlzChem Germany garantuje špičkovou kvalitu! Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025.

Doporučené dávkování:
Sytící fáze: Rozmíchejte 5 g prášku ( 1 odměrka) v 200 ml vody. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní.
Udržovací fáze: Rozmíchejte 5 g prášku ( 1 odměrka) v 200 ml vody. Konzumujte 1 dávku denně. 1 dávka/ odměrka je 5 gramů.

Složení: Obsah ve 100 gramech Obsah v dávce (5 gramů)
Creapure® Creatine 100 g 5 gramů

Doplněk stravy s obsahem složky Creapure® Creatine.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Garance společnosti ALzChem Germany - CREAPURE® - záruka kvality!

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |