HYDRAMAX GF 400 gramů

HYDRAMAX GF 400 gramů
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
  7. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
550,- Kč

HYDRAMAX GF 400 gramů

HYDRAMAX  GF je instantní nápoj s cholinem a minerály určený k přípravě hypotonického nápoje s vyšším obsahem elektrolytů. Je určen pro aktivní a profesionální sportovce a to zejména pro účinnou hydrataci.
HYDRAMAX GF pomáhá regulovat ztráty minerálů a elektrolytů během intenzivní fyzické aktivity způsobené zejména díky nadměrnému pocení. Při jejich nedostatku může docházet ke snížení výkonu a zvýšení únavy, je tedy optimální tyto látky tělu v dostatečném množství doplňovat.

Základem Hydramaxu je prémiová patentovaná směs vysoce rozvětveného cyklického dextrinu (Cluster dextrin™ japonské kvality) a Palatinosy™ (Německo) v poměru 70:30, navíc obohacená o Cholin a řadu nejdůležitějších minerálů v podobě sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku vysoké kvality. Tato směs díky postupně uvolňující energii udržuje optimální energetickou hladinu během náročných a intenzivních tréninků.
Cyklický dextrin (Cluster dextrin™) je vyráběn pomocí unikátního enzymatického procesu, který dělí škroby na tzv. clusterovou strukturu, čímž je vytvořen prémiový sacharid, který tělo lépe absorbuje a zároveň zajišťuje postupné uvolňování škrobu.

Další složkou v HYDRAMAXU GF je patentovaná forma Palatinosy, sacharid s nízkým glykemickým indexem, který je výborným zdrojem energie pro jedince při zvýšené tělesné zátěži nebo při vytrvalostním tréninku.
Obohaceno o Cholin! Cholin podporuje správnou funkci nervového systému, zvyšuje energii, působí jako mozkový neurotransmiter, zlepšuje paměť a pomáhá podporovat nejen mozkové funkce ale i správný metabolismus. Cholin navíc příznivě ovlivňuje odbourávání cholesterolu.
Výsledkem této jedinečné a specifické koncepce složení je možnost tvrději a déle trénovat, navíc i rychleji regenerovat.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Doporučené dávkování: 10 - 20 gramů prášku (jedna až dvě odměrky) rozmíchejte ve 300 - 500ml vody a popíjejte během fyzické aktivity, aby nedošlo k dehydrataci organismu způsobené nadměrným pocením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Složení Obsah ve 100 g Obsah v jedné dávce 10 g
ENERGETICKÁ HODNOTA 1203 kJ / 283 kcal  120,3 kJ / 28,3 kcal
TUKY 0 g 0 g
     z toho nenasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
SACHARIDY 70,7 g 7,07 g
     z toho cukry 35 g 3,5 g
BÍLKOVINY 0 g 0 g
SŮL 6,5 g 0,65 g
Cholin 5000 mg 500 mg
Sodík 2500 mg 250 mg
Draslík 2500 mg *RHP 125 % 250 mg *RHP 12,5 %
Hořčík 500 mg *RHP 133 % 50 mg *RHP 13,3 %
Vápník 500 mg *RHP 62,5 % 50 mg *RHP 6,25 %

 *RHP-referenční hodnota příjmu 

Složení - (příchuť lime): Cyklický dextrin (Cluster Dextrin™), Palatinose™, hydrogenuhličitan sodný, cholin bitartrát, hydrochlorid draselný, magnesium bisglycinat, uhličitan vápenatý, regulátory kyselosti - kyselina citrónová, kyselina jablečná, aroma citrón, barvivo beta karoten, náhradní sladidlo – sukralóza.

Složení - (příchuť apricot): Cyklický dextrin (Cluster Dextrin™), Palatinose™, hydrogenuhličitan sodný, cholin bitartrát, hydrochlorid draselný, magnesium bisglycinat, uhličitan vápenatý, regulátory kyselosti - kyselina jablečná, aroma meruňka, barvivo beta karoten, náhradní sladidlo – sukralóza.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |