Kre-Alkalyn® + AAKG 120 kapslí

Kre-Alkalyn® + AAKG 120 kapslí
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
720 Kč

Kre-Alkalyn® + AAKG 120 kapslí

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH vyšší než 12 v kapslové formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu. Běžný kreatin monohydrát má pH nižší než 7 čímž se během procesu trávení částečně přeměňuje na odpadní látky (kreatinin a další), které tělo vylučuje prostřednictvím ledvin z těla ven. Patentovaná forma Kre-Alkalynu® díky svému složení má pH vyšší než 12 a tím je pro organismus několikanásobně využitelnější než-li běžná forma kreatinu. Pro znásobení výsledného efektu je Kre-Alkalyn® obohacen Argininem v podobě AAKG!

Kreatin patří již řadu let mezi velmi dobře prověřenou látku, která napomáhá nárůstu síly, svalové hmoty a k lepší regeneraci. Proto se jedná o velmi populární doplněk stravy jejíž použití je pro efektivní výsledky silového i vytrvalostního tréninku v zásadě nezbytné. Jde o bezpečný a prověřený ergogenní (zvyšující výkon) doplněk stravy, který má ale i terapeutické využití, v poslední době se používá např. při léčbě nervosvalových poruch a stále častěji pro zpomalení a nástup některých neurogenerativních chorob (např. Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba).

Využití i u seniorů - Forma Kre-Alkalynu® má pozitivní vliv z hlediska možnosti návratu síly, energizace organismu a částečné eliminace nervosvalových poruch, díky tomuto vlivu se tato forma kreatinu v USA začala využívat jako doplněk pro starší populaci. V těchto případech doporučujeme Kre-Alkalyn® dávkovat i u seniorů v dávkách okolo 1 gramu denně (maximálně dvě kapsle denně). V případě léčby nebo při jakýchkoliv jiných zdravotních omezeních doporučujeme užívání Kre-Alkalynu® konzultovat s ošetřujícím lékařem.

V lidském těle se více než 95 % kreatinu nachází v kosterním svalstvu, jeho doplňování je velmi efektivní, nicméně u některých jedinců může klasický kreatin monohydrát způsobovat např. zažívací potíže, navíc není úplně stálý v zažívacím traktu, během procesu trávení a vstřebávání se částečně mění na odpadní látky. Z výše popsaného důvodu jsme chtěli zákazníkům nabídnout lépe využitelnou formu kreatinu, proto jsem se rozhodli oslovit výrobce a společnost, která drží patent a licenci této formy Kre-Alkalynu® a uvést na český trh tuto patentovanou formu. Kre-Alkalyn® je díky svému složení stálý během procesu trávení, nepotřebuje další transportní systémy a během procesu trávení dochází k absolutně nulové přeměně na neefektivní kreatinin, který pouze zatěžuje ledviny a zhoršuje využití klasického kreatin monohydrátu. Navíc jsme dostali od výrobce i povolení jejich směs Kre-Alkalynu® obohatit o další příměs a to velmi využitelnou formu argininu v podobě AAKG (arginin alfa-ketoglutarát - zdroj Německo) pro zefektivnění celkového účinku. Přirozenou vlastností aminokyseliny Arginin, která patří mezi velmi důležité aminokyseliny v těle je regenerace, podpora proteosyntézy (tvorba bílkovin a podpora růstu svalové hmoty) a snížení katabolismu na kterém se podílí hlavně díky tzv. vazodilataci cév (rozšíření a lepší prokrvení). Spojením Kre-Alkalynu® a AAKG vzniká unikátní směs s vysokou stabilitou během procesu trávení určená nejen sportovní veřejnosti, ale pro všechny, kteří usilují o zvýšení silového výkonu a energie.

GF nutrition používá Kre-Alkalyn US patent #6,399,661 Kre-Alkalyn® is a patented product (US patent #6,399,661). International patents pending. All rights reserved

Doporučené dávkování: 2–4 kapsle cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity, další 2–4 kapsle ihned po ukončení fyzické aktivity. V netréninkové dny užívejte 4 kapsle během dne. Maximální denní dávka jsou čtyři kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

 

Složení:Obsah v jedné kapsliObsah v jedné dávce (4 kapsle)
Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát 600 mg 2400 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát 150 mg 600 mg

 

Složení (obsah) v jedné kapsli 760 mg: Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát, arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG), oxid křemičitý (protispékavá látka) Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Doplněk stravy - Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |