Magnesium Bisglycinate + Zinc caps 90 kapslí

Magnesium Bisglycinate + Zinc caps 90 kapslí
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
330 Kč

Magnesium Bisglycinate + Zinc caps 90 kapslí

Chelátová forma hořčíku a zinku s nejvyšší využitelností a bez vedlejších nežádoucích účinků. To vše v rostlinné kapsli s téměř nulovým obsahem balastních látek. Kombinace těchto látek přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snížení míry únavy, k normální funkci svalů během a po tréninku a přispívá ke správné proteinové syntéze.

Hlavím benefitem tohoto produktu od GF nutrition je 100 mg čistého hořčíku a 10 mg čistého zinku v jedné kapsli!

Bisglycinát hořečnatý je chelátová forma hořčíku s využitelností pro tělo až v 80% a to bez nežádoucích vedlejších účinků (jen pro srovnání, citrát hořečnatý má možné projímavé účinky a oxid hořečnatý je pro tělo využitelný pouze ze 4%)

Doporučené dávkování: užijte 3 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultaci se svým lékařem.

Složení: Obsah v jedné kapsli Obsah v jedné dávce (3 kapsle)
Hořčík (bisglycinát hořečnatý) 100 mg (27% *RHP) 300 mg (81% *RHP)
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 10 mg (100% *RHP) 30 mg (300% *RHP)

*RHP – Referenční hodnota příjmu


Doplněk stravy - kapsle s chelátovou formou Magnesia a Zinku.

Složení v jedné kapsli: Složení v jedné kapsli: Magnesium bisglycinate - z toho 100mg hořčíku (bisglycinát hořečnatý), Zinc bisglycinate - z toho 10 mg zinku (bisglycinát zinečnatý), oxid křemičitý (protispékavá látka) Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.

Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |