MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

MULTIGEN multivitamin 90 kapslí
 1. Obrázek štítku k produktu
 2. Obrázek štítku k produktu
 3. Obrázek štítku k produktu
 4. Obrázek štítku k produktu
 5. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
590 Kč

MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na z-efektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na zefektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.
V čem je MULTIGEN multivitamin unikátní a výjimečný? Kromě obsahu nezbytných trávicích enzymů je MULTIGEN multivitamin a jeho vývoj, díky spolupráci s odborníky v oboru biochemie a nutričních specialistů, úzce spojen s detailní analýzou nejvíce deficitních vitamínů a minerálů u populace žijící ve vnitrozemské části střední Evropy - konkrétně v České republice, čímž přímo pokrývá nároky a potřeby organismu z konkrétní oblasti. 
MULTIGEN multivitamin obsahuje nejvhodnější formy vitamínů a minerálů, které jsou nejblíže přírodním zdrojům v naší přirozené potravě.

Vyvážená směs nedostatkových vitamínů a minerálů

 • Přírodní forma vitamínu C (zdroj Acerola). Podporuje zrychlení reakce organismu na virové onemocnění.
 • vitamín A - Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému
 • přírodní zdroj vitamínu E v podobě D-alfa-tokoferol přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a volnými radikály.
 • vitamíny řady B s navýšeným množstvím B12methylkobalamin (4000% DDD/RHP). Ve vodě rozpustné vitamíny, nezbytné pro správné fungování metabolismu a pro řadu dalších tělesných procesů, které se podílí na tvorbě červených krvinek, je též nezbytný také pro funkci nervového systému.
 • efektivní kombinace vitamínu K2 a D3. Biologicky nejdostupnější forma vitamínu K2 menachinon-7 (MK7) v kombinaci s nejvyužitelnější formou vitamínu D3 (cholekalciferol) pro podporu zdraví kostí, zubů a kardiovaskulárního systému.
 • Koenzym Q10 - nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích
 • Beta karoten - antioxidant a prekurzor vitamínu A, který významně přispívá ke zvýšení obranyschopnosti.
 • MCT olej - MULTIGEN multivitamin obsahuje řadu vitamínů rozpustných v tucích, proto tento doplněk je navíc obohacen MCT
 • Quercetin - druh antioxidantu, který hraje důležitou roli v boji s volnými radikály
 • Minerálová dysbalance - Zinek, jód a selen patří v naší stravě k nejvíce deficitním minerálům a jejich dysbalanci není dobré brát na lehkou váhu
 • Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ - komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání obsažených látek.

Proč trávicí enzymy?
Lidské tělo a především organismus populace dříve narozených, již nedokáže potřebné nutrienty ale i stravu samotnou náležitě využít a strávit. Mnohdy kombinujeme nesmyslné množství vitamínů, minerálů, ale i dalších látek a doplňků za cílem dodat tělu vše "nezbytné", zapomínáme ovšem na možné předávkování, dysbalance jednotlivých složek, které se mnohdy mohou vzájemně i negativně ovlivňovat. Navíc starší organismus a jejich trávicí trakt již nemá potřebnou "pružnost" veškeré živiny využít, proto jsme pokládali za nezbytné náš produkt MULTIGEN multivitamin, obohatit enzymatickou směsí trávicích enzymů pro efektivnější využití a vstřebání i u starší populace.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Podporu imunitního systému a obranyschopnost organismu
 • Přispívá k prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému
 • Přispívá ke zdraví kostí, kloubů a zubů
 • Přispívá ke správné buněčné činnosti
 • Přispívá k eliminaci nedostatku a dysbalance obsažených vitamínů a minerálů

Kapsle MULTIGEN multivitamin je vyrobena z rostlinné kapsle z hypromelózy a jako protispékavou látku jsme použili vlákninu z akácie od irského výrobce.

Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ (Velká Británie):
komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy.
Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin, jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40°C.
Jsou vhodné i pro vegetariány.


Složení v jednom gramu enzymatické směsi:

Amylase       16,800 U/g
Lactase          2,800 U/g
Protease        4,200 U/g
Lipase               700 U/g
Cellulase           140 U/g
Bromelain        60 GDU/g
Papain           40,000 U/g

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Složení: obsah v jedné kapsli: obsahv jedné dávce (dvě kapsle):
Acerola (25% Vitaminu C)                 300 mg (Vitamin C *93%)         600 mg (Vitamin C *186%)
Opti-7-Digest 50 mg 100 mg
MCT 50 mg 100 mg
Coenzym Q10 20 mg 40 mg
Vitamin E 10 mg *83% 20 mg *166%
Quercetin 10 mg  20 mg 
Zinek 5 mg *50% 10mg *100%
Vitamin B1 2 mg *181% 4 mg *362%
Vitamin B2 2 mg *142% 4 mg *284%
Vitamin B6 2 mg *142% 4 mg *284%
Beta Karoten 500 μg  1 mg 
Vitamin A 400 μg *50% 800 μg *100%
Vitamin B7 100 μg *200% 200 μg  *400%
Jód 75 μg *50% 150 μg  *100%
Vitamin K2 75 μg *100% 150 μg  *200%
Vitamin B12 50 μg *2000% 100 μg  *4000%
Chrom 30 μg *75% 60 μg  *150%
Vitamin D3 12,5 μg *250% 25 μg  *500%
Selen 20 μg  *36% 40 μg *72%

*RHP-referenční hodnota příjmu

Složení:
Acerola extrakt, trávicí enzymy Opti-7-Digest, MCT, Coenzym Q10 (ubichinol), Vitamin E natural (D-Alpha Tocopherol), Quercetin, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin B1- Thiamine HCL, Vitamin B2-Riboflavin, Vitamin B6 – Pyridoxin, Beta Karoten, Vitamin A acetate,  Vitamin B7 – Biotin, Jodid draselný, Vitamin K2 MK-7 (menachion), Vitamin B12 Methylcobalamine, Picolinát chromitý, Vitamin D3, Seleničitan sodný, prostispékavé látky – akáciová vláknina
Rostlinná kapsle z hypromelózy

Množství v dóze: 90 kapslí/ 58 g
Hmotnost obsahu kapsle: 513 mg
Hmotnost včetně kapsle: 634 mg

Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Doplněk stravy - Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |