Resveratrol 98% 60 kapslí

Resveratrol 98% 60 kapslí
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
470 Kč

Resveratrol 98% 60 kapslí

Velmi silný přírodní antioxidant a antibiotikum. Vysoce koncentrovaný Resveratrol 98% od GF nutrition získaný pomocí velmi šetrné extrakce ze suchého kořene a oddenků byliny křídlatky japonské.

Resveratrol 98% je velmi silný přírodní antioxidant a antibiotikum. Vyskytuje se například v kořenu křídlatky japonské, která je významnou bylinou v čínské medicíně, v hroznech červeného vína, v brusinkách, borůvkách a ve všech typech ořechů včetně arašídů.

Vysoce koncentrovaný Resveratrol 98% od GF nutrition získaný pomocí velmi šetrné extrakce ze suchého kořene a oddenků byliny křídlatky japonské, obsahuje tzv. trans-resveratrol, který je pro tělo biologicky dostupný a pro organismus nejlépe vstřebatelný. Navíc je doplněn o další složky v podobě vysokého množství účinného extraktu z hroznových jader (extrakt 95%), který významně přispívá např. jedincům zaměřených na podporu při bakteriálních infekcích, kvasinkách a ekzémech. Druhou složkou, která se nachází v Resveratrolu od GF nutrition je Acerola (přírodní zdroj vitamínu C), která je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Extrakt je standardizovaný na 25% obsahu vitamínu C. Obě tyto látky účinnost Resveratrolu přirozeně posilují.

Resveratrol je přírodní látka patřící do skupiny fytoalexinů, které významně chrání rostliny před poškozením, plísněmi a ultrafialovým zářením. Z chemického hlediska je Resveratrol řazen do skupiny zvaných polyfenoly, o kterých je známo, že působí jako antioxidanty, které chrání buňky před poškozením volnými radikály a přispívají k ochraně buněk před tzv. oxidačním stresem. V přírodě se resveratrol vyskytuje ve dvou formách, cis-resveratrol a trans-resveratrol. Pro organismus člověka má lepší využitelnost a vstřebatelnost trans-resveratrol použitý právě v Resveratrolu od GF nutrition.

Více pozitivních účinků tohoto silného antioxidantů nám současná legislativa o účincích doplňků stravy, nedovoluje uvádět.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 - 4 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.
Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

SloženíObsah v jedné kapsliObsah v denní dávce (4 kapsle)
Acerola 25% ( z toho Vitamín C) 320 mg (80mg – 100% RHP) 1280 mg (320 mg – 100% RHP)
Grape seed extrakt 95% 200 mg 800 mg
Resveratrol 98% 100 mg 400 mg

Množství v dóze: 60 kapslí/ 45 g
Hmotnost obsahu kapsle: 630 mg
Hmotnost včetně kapsle: 750 mg

Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Doplněk stravy - Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |