GF Training BLACK OUT 500g

GF Training BLACK OUT 500g
 1. Obrázek štítku k produktu
 2. Obrázek štítku k produktu
 3. Obrázek štítku k produktu
 4. Obrázek štítku k produktu
 5. Obrázek štítku k produktu
 6. Obrázek štítku k produktu
 7. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
795 Kč

GF Training BLACK OUT 500g

GF Training BLACK OUT je HARDCORE směs určená pro profesionální použití na zefektivnění tréninku, maximální koncentraci a napumpování vašich svalů! Díky unikátnímu složení a kombinace účinných látek je vhodný pro tréninky jak silové, vytrvalostní, objemové, tak i pro tréninky bojových umění apod.
GF Training BLACK OUT je navržen nejen pro podporu a stimulaci výkonu a vytrvalosti, ale díky složkám, jako je GABA, Cholin Tyrosin a DMAE i pro podporu samotného soustředění na trénink, zlepšení koncentrace a psychického výkonu a v neposlední řadě na oddálení únavy při náročném tréninku.

BLACK OUT je zesílená a upravená verze klasického GF Trainingu, tedy produktu z řady NO stimulantů, kde jsme záměrně a zcela vypustili směs esenciálních aminokyselin (BCAA) a zaměřili se přímo a jen na látky ovlivňující podporu maximální intenzity tréninku. Receptura je založena na třinácti prověřených látkách v optimálním poměru a v maximálních možných dávkách dle EU, které posunou Váš trénink za hranice Vašich představ! GF Training BLACK OUT představuje pro všechny sportovce zdroj síly a energie pro náročný trénink

Vyzkoušejte tuto zesílenou verzi BLACK OUT a posuďte sami...

 • Obsah citrulinu je nekompromisních 6 gramů v jedné dávce (záměrně jsme nepoužili citrulin - malát, jako je tomu u konkurenčních produktů) - Citrulin je prekurzorem argininu, příznivě ovlivňuje průtok krve do svalu během tréninku a potlačuje vznik kyseliny mléčné.
 • Obsah Beta alaninu a Argininu HCL je navýšen na 4 gramy v jedné dávce! ...spolu s citrulinem pro maximální prokrvení, napumpovaní svalů a zlepšení silového výkonu.
 • GABA, Cholin, DMAE, Taurin, Tyrosin, kofein - Pro koncentraci a soustředěnost vyvážená směs stimulantů, neurotransmiterů a nootropik v mezních hodnotách legislativy CZ a EU.
 • BETAIN (Trimethylglycin) - pomáhá zvýšit svalovou sílu 
 • Synephrin extrakt z Citrus aurantium pro urychlení termogeneze, příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů

Samozřejmostí, jak už je u produktů GF nutrition zvykem, tak je použití ingrediencí špičkové kvality a čistoty, v případě aminokyselin použití fermentované formy a to vše bez použití zbytečných balastních látek!

GF Training BLACK OUT je zaměřen na před-tréninkovou stimulaci, energizaci, maximální intenzitu tréninku s nárůstem síly, svalové hmoty, prokrvenosti a svalové pumpy.

Příchutě: borůvka

Množství v dóze 500g

Doporučené dávkování: 25 gramů prášku rozmíchejte ve 250 ml neperlivé vody 15 – 20 minut před výkonem. Díky silnému složení a vysokému obsahu stimulantů, doporučujeme otestování tolerance výrobku GF Training užitím poloviční dávky. Nepřekračujte maximální denní dávka 25 gramů! Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: Obsah ve 100g Obsah v jedné dávce 25g (jedna odměrka)
Citrulin base 24g 6g
Beta alanine 16g 4g
Arginine HCL 16g 4g
Choline Bitartrate (40,3% Choline) 9,6g 2,4g
Taurin   6g 1,5g
Tyrosin 5,2g 1,3g
GABA 4,8g 1,2g
Glycerol  4g 1g
Betaine Base Anhydrous (Tri-Methyl Glycine) 2g 500mg
Červená řepa extrakt 1,6g 400mg
Kofein 1g 250mg
L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol) 220mg (81,4mg Dimethylaminoethanol) 54mg (20mg Dimethylaminoethanol)
Synephrin 40mg 10mg

Doplněk stravy Doplněk stravy s obsahem stimulačních složek určených pro před-tréninkovou přípravu s vysokým obsahem kofeinu.

Složení ve 100g: Citrulin base, Beta alanin, Arginin HCL, Cholin Bitartrát (40,3% Cholin), Taurin, barvivo – karamel, Tyrosin, GABA, Glycerol, aroma borůvka, Betaine Base Anhydrous (Tri-Methyl Glycine), extrakt z červené řepy, kofein, náhradní sladidlo Sukraloza, L-DMAE bitartrát (37% Dimethylaminoethanol), Synephrin.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: obsahuje kofein a další velmi silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte užívání GF Training BLACK OUT s lékařem. Neužívejte v případě vysokého krevního tlaku, nebo pokud užíváte léky na předpis. Neužívejte méně, než šest hodin před spaním. Pokud se u vás objeví závratě, nespavost, třes, bušení srdce, žaludeční obtíže nebo bolest hlavy, ihned přestaňte užívat a vyhledejte lékaře. Nekombinujte s jinými stimulanty! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |