CALCIUM & Magnesium + D3 & Boron 90 kapslí

CALCIUM & Magnesium + D3 & Boron 90 kapslí
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
380 Kč

CALCIUM & Magnesium + D3 & Boron 90 kapslí

Přírodní zdroj vápníku, hořčíku a dalších více než 70 dalších stopových prvků obohacený vitamínem D3 a bórem pro maximální využití a absorbci vápníku v těle.

Zdroj vápníku a hořčíku v produktu GF Calcium & Magnesium with D3 + Boron je čistě přírodní získaný z mořské řasy Lithothamnion calcareum z čeledi Corallinacea. Tato velmi specifická červená řasa žije v hloubce neznečištěné a křišťálové vody severní oblasti Atlantiku u Islandu a je významným zdrojem vysoce vstřebatelného biologicky aktivního vápníku a dalších důležitých minerálních látek nezbytných především pro pevnost a pružnost kostí.
Tento komplex minerálních látek a stopových prvků je distribuovaný pod ochranou známkou Aquamin™.
Aquamin™ je přírodní zdroj minerálů a více než 70 dalších stopových prvků, mezi které patří především vysoký obsah vápníku, hořčíku, zinku, selenu, železa a dalších látek. V největší míře je zde zastoupen právě vápník ve formě uhličitanu vápenatého a hořčíku ve formě hydroxidu hořečnatého. Pro GF Calcium & Magnesium + D3 & Boron používáme formu Aquamin F, která je na množství vápníku nejbohatší. Díky tomu Aquamin™ vyniká vysokou biologickou dostupností a využitelností organismem.

GF Calcium & Magnesium + D3 & Boron je vhodný zejména pro doplnění vápníku v těle, ideální pro ženy v menopauzálním a postmenopauzálním období u nichž hrozí riziko osteoporózy, ale též pro sportovce a fyzicky aktivní jedince. Jak již z názvu našeho produktu plyne, tak je navíc obohacen vitamínem D3 (cholekalciferol), který je nezbytný pro lepší využití vápníku a optimální hladiny vápníku v krvi. Dále je produkt obohacen o biologicky aktivní stopový minerál bór, který významně ovlivňuje metabolizaci vápníku a hořčíku a přispívá k udržení hormonální rovnováhy. Nedostatek bóru zvyšuje vylučování vápníku a hořčíku močí, v návaznosti na funkci hormonů.

Produkt doporučujeme jedincům zaměřeným na

  • Pevnost a pružnost kostí
  • Energii a výkon
  • Regeneraci

Ještě pár slov o řase Lithothamnion calcareum z čeledi Corallinacea
Tuto specifickou mořskou řasu naleznete v hloubce křišťálově čisté vody Atlantského oceánu poblíž ostrova Island, kde během svého čtyř až pětiletého cyklu čerpá z neznečištěné vody velmi cenné a důležité nutrienty. Řasa je díky své načervenalé až červené barvě okamžitě k rozpoznání. V závěru tohoto až pětiletého cyklu je řasa téměř celá zvápenatělá a klesá ke dnu. Následuje většinou ruční sběr a speciální, velmi šetrné zpracování. Díky tomuto šetrnému způsobu a zacházení si minerály zachovají zcela jedinečnou, pro tělo člověka biologicky dostupnou formu.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. 

Doporučené dávkování: Užívejte 1 - 4 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.
Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

SloženíObsah v jedné kapsliObsah v denní dávce (4 kapsle)
Aquamin F    
    Vápník 256 mg - 32% vápníku z mořské řasy
ve formě uhličitanu vápenatého (*32%RHP)
1024mg (*128%RHP)
    Hořčík 17,6 mg (*4,7%RHP) 70,4mg (*18,8%RHP)
Bór 0,5 mg (*RHP není stanovena) 2 mg (*RHP není stanovena)
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 1,25 mcg (*25%RHP) 5 mcg (*100%RPH)

 *RHP-referenční hodnota příjmu 

Složení v v jedné kapsli 816 mg: Aquamin F (32% vápníku z mořské řasy ve formě uhličitanu vápenatého, 2,2% hořčíku), Bór, Vitamin D3, oxid křemičitý (protispékavá látka)
Hmotnost včetně kapsle: 930 mg
Množství v dóze:  90 kapslí/ 85 g

Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Doplněk stravy - Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |