Cordyceps CS-4 90 kapslí

Cordyceps CS-4 90 kapslí
  1. Obrázek štítku k produktu
  2. Obrázek štítku k produktu
  3. Obrázek štítku k produktu
  4. Obrázek štítku k produktu
  5. Obrázek štítku k produktu
  6. Obrázek štítku k produktu
Doporučená
maloobchodní cena:
775 Kč

Cordyceps CS-4 90 kapslí

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek vzácné medicinální houby. CORDYCEPS SINENSIS neboli Housenice čínská je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny s mimořádným biochemickým složením. GF Cordyceps CS-4 obsahuje pro organismus optimální množství polysacharidů 30%, kyselinu cordycepsovou (D-Mannitol) 7% a nezbytný Adenosin, který je součástí ATP, dále vitamíny, minerální látky, betaglukany a proteoglykany. Velmi důležitou a nedílnou součástí je přibližně 80 typů enzymů a to včetně koenzymu Q10.

GF Cordyceps CS-4 je produktem dvojité extrakce, při první extrakci se používá extrakce horkou vodou, tento proces zajistí uvolnění vysokého množství účinných látek, které by se při klasické konzumaci samotného mycelia během procesu trávení nedokázaly do organismu vstřebat. Při této prvotní extrakci se množství účinných látek ovšem ve vodě neuvolní a je nutné provést extrakci alkoholem. Tímto procesem vzniká proces “dvojité extrakce”, který zajistí velmi vysoké množství účinných látek v produktu a především maximalizuje vstřebání do organismu během procesu trávení.

Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps Sinensis velmi specifické podmínky, proto ji nelze pěstovat všude. Obyvatelé ve vysokohorských oblastech Číny a Tibetu, kde tato houba roste, ji pro své účinky nazývají tibetským zlatem. První zmínky o Cordycepsu sahají do doby před pátým stoletím. CORDYCEPS patří do zlatého fondu čínské medicíny a tvoří jeden z jejích základních pilířů.

100% čistý extrakt, neobsahuje žádná plnidla ani konzervační látky!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Výkon, vytrvalost a regeneraci
  • Okysličení
  • Testosteron
  • Podpora při alergii

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně. Běžná doba užívání je 7 - 90 dnů. Zapijte dostatečným množstvím vody. 
Pro těhotné a kojící ženy doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Složení:Obsah v jedné dávce (jedna kapsle)
Cordyceps Sinensis extrakt 500 mg (Polysacharidy 30 %)
TUKY 0 g
SACHARIDY 0,38 g
     z toho cukry 0 g
BÍLKOVINY 0,31 g
Vláknina 0,03 g
Sodík 0,07 mg
Polysacharidy 30 %
D-Mannitol (kyselina cordycepsová) 7 %
Adenosin 0,1 %
Železo 2 %

 

Složení v v jedné kapsli 500mg: 100% Cordyceps Sinensis CS-4 neboli Housenice čínská - dvojitý extrakt, rostlinná kapsle z hypromelózy.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Doplněk stravy - Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Datum minimální trvanlivosti uvedeno na obale.

Všechny produkty

© 2019 GF Nutrition - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |