Filozofie

Nová generace doplňků stravy!
GF nutrition
je ryze česká značka, která vznikla za účelem nabídnout trhu něco, co z trhu bohužel postupně mizí. Mnoho společností a výrobců ve svých začátcích upřednostňovalo a nabízelo kvalitu před kvantitou, tato skutečnost se ale poslední roky mění a poněkud vytrácí.

                „Slušnost není slabost“

Proč Nová generace? Společnost GF nutrition vznikla právě za tímto účelem a spolu s předními dánskými a českými nutričními specialisty chce nabídnout svým zákazníkům prvotřídní kvalitu a to nejen technologií výroby, ale především diamantovou čistotou použitých surovin a jasného zdroje každého výrobku. Původním záměrem GF nutrition bylo garantovat našim zákazníkům pouze evropské zdroje surovin, nicméně pro kategorii aminokyselin byla jasnou volbou japonská Kyowa® a když se nám po oslovení tohoto výrobce dostala pozitivní odpověď, byla volba jasná. Stejně tak zdroj kvalitního a čistého kreatinu, kdy v úvahu připadala pouze německá varianta Creapure® Creatine nebo patentovaná forma Kre-Alkalyn® z USA či v případě proteinu britská značka Volac® a jeho ultračistá bílkovina Volactive®. Samozřejmě tato filozofie s sebou nese svá úskalí a rizika, čímž je hlavně vyšší pořizovací cena surovin a tím i našich produktů. I tak jsme ale přesvědčeni, že je stále mnoho zákazníků, kterým záleží na čistotě produktů a ruku v ruce tím i na svém zdraví.

Všechny produkty jsou GMO free, rBGH/rBST free s téměř nulovým obsahem balastních látek.
Nepoužíváme levné tabletové formy! Aby tableta držela vcelku, je nutné je "lepit" za vysokých teplot či za pomoci různých lepidel a pojiv, které mohou tvořit více, jako polovinu tablety. U výrobků GF nutrition používáme pouze kapslové varianty rostlinného původu a bez protispékavých látek typu stearátu hořečnatého apod. Pokud je nutné ve výrobním procesu přidat protispékavou látku, používáme pouze bio akáciovou vlákninu. Nepoužíváme konzervanty ani umělá barviva!

Na dnešním trhu je nepřeberné množství výrobců a distributorů, nechceme být jen dalším z nich, naším cílem je obohatit trh o kvalitní a seriózní produkty s jasným původem zdrojových surovin, garantovanou čistotou a to vše v souladu nejen s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP, ale i v souladu s etickým kodexem a naším nejlepším vědomím a svědomím, že děláme správnou věc!

Zpět do obchodu