Filozofie

GF nutrition je ryze česká značka a vznikla za účelem nabídnout trhu něco, co z trhu bohužel postupně mizí. Mnoho společností a výrobců ve svých začátcích upřednostňovalo a nabízelo kvalitu před kvantitou, tato skutečnost se ale poslední roky mění a poněkud vytrácí.

                „Slušnost není slabost“

Společnost GF nutrition vznikla právě za tímto účelem a spolu s předními dánskými a českými nutričními specialisty chce nabídnout svým zákazníkům prvotřídní kvalitu a to nejen technologií výroby, ale především diamantovou čistotou použitých surovin a jasného zdroje každého výrobku. Původním záměrem GF nutrition bylo garantovat našim zákazníkům pouze evropské zdroje surovin, nicméně pro kategorii aminokyselin byla jasnou volbou japonská Kyowa® a když se nám po oslovení tohoto výrobce dostala pozitivní odpověď, byla volba jasná. Stejně tak zdroj kvalitního a čistého kreatinu, kdy v úvahu připadala pouze německá varianta Creapure® Creatine nebo patentovaná forma Kre-Alkalyn® z USA či v případě proteinu britská značka Volac® a jeho ultračistá bílkovina Volactive®. Samozřejmě tato filozofie s sebou nese svá úskalí a rizika, čímž je hlavně vyšší pořizovací cena surovin a tím i našich produktů. I tak jsme ale přesvědčeni, že je stále mnoho zákazníků, kterým záleží na čistotě produktů a ruku v ruce tím i na svém zdraví.

 

Na dnešním trhu je nepřeberné množství výrobců a distributorů, nechceme být jen dalším z nich, naším cílem je obohatit trh o kvalitní a seriózní produkty s jasným původem zdrojových surovin, garantovanou čistotou a to vše v souladu nejen s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP, ale i v souladu s etickým kodexem a naším nejlepším vědomím a svědomím, že děláme správnou věc!

Všechny produkty jsou GMO free, rBGH/rBST free a minimálním téměř nulovým obsahem balastních látek.

Zpět do obchodu