Cardio PLUS 60 kapslí

Multivitamín a multiminerál v jednom zaměřený hlavně na obranyschopnost organismu a kardiovaskulární systém! Cardio PLUS je vhodný na podporu celkového stavu cév a srdce, prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému, pro podporu optimální hladiny cholesterolu a krevního cukru. Vysoké dávky zejména vitamínů D3, K2, C a dalších vitamínů a minerálů navíc podpoří imunitní systém a obranyschopnost organismu. Speciální formule obsahující vyváženou směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů v optimálním poměru zaměřená na podporu správné činnosti a funkčnosti cév a celého kardiovaskulárního systému.

Skladem
Značka: GF nutrition
495 Kč 8,25 Kč / 1 ks
Kategorie: Multivitamíny
Cardio
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

Cardio PLUS - 60 kapslí

Multivitamín a multiminerál v jednom zaměřený hlavně na obranyschopnost organismu a kardiovaskulární systém! Speciální formule obsahující vyváženou směs vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů v optimálním poměru zaměřená na podporu správné činnosti a funkčnosti cév a celého kardiovaskulárního systému. Cardio PLUS je vhodný na podporu celkového stavu cév a srdce, prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému, pro podporu optimální hladiny cholesterolu a krevního cukru. Vysoké dávky zejména vitamínů D3, K2, C a dalších vitamínů a minerálů navíc podpoří imunitní systém a obranyschopnost organismu. Všechny složky v tomto doplňku byly vědecky prozkoumány a byl potvrzen jejich účinek související s hladinou krevního tuku, stavem endoteliálních buněk (buňky, které tvoří stěny cév) a funkčností cév. Je určen pro podporu celkového stavu kardiovaskulárního systému, ideálně v kombinaci s vyváženou stravou a dostatkem pohybu.

Cardio PLUS je doplněk stravy s vyváženou kombinací aktivních látek, které působí na srdce a cévy.

Účinky :

Buňky srdce spotřebovávají nejvíce energie, protože nikdy nepřestávají pracovat. Použité aktivní látky a zejména jejich optimalizovaný obsah umožňují buňkám srdce efektivně energii získávat, a tím vytvářet podmínky pro jeho správnou činnost.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Podporu celkového stavu cév a srdce
  • Prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému
  • Hladinu cholesterolu
  • Hodnotu krevního tlaku
  • Podpora imunitního systému a obranyschopnost organismu

Koenzym Q10
Koenzym Q10 je nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích. Navíc jako antioxidant působí proti volným radikálům uvnitř a také mimo buňky. Koenzym Q10 je antioxidant zapojený v produkci ATP, které jsou energetickými centry buněk. Ve vysokých koncentracích se vyskytuje v srdci a je tedy nezbytný pro jeho fungování.

Vitamín K2
Patří mezi velmi významné vitamíny, jež ovlivňují zdraví našich tepen a srdce. Vitamín K2 je vitamín rozpustný v tucích a proto je nejlépe konzumovat jej spolu s jídlem s vysokým podílem tuku. Účinek vitamínů rozpustných v tucích obecně souvisí se zánětem a chronickými chorobami. Mimo to je vitamín K také kofaktorem pro enzymy zapojené do procesu srážení krve a jeho účinek také souvisí s prevencí kalcifikace cév (ukládání nežádoucího vápníků na cevních stěnách).

Vitamin D3
Vitamin D3 je velmi důležitý v prevenci oběhových onemocnění a infarktu myokardu jak prokázalo již mnoho studií. Nedostatečné množství vitaminu D je prokazatelně spojeno s téměř dvojnásobně vyšším rizikem infarktu u osob, trpících diabetem.

Vitamin E
Vitamín E podporuje nejen správnou činnost nervového systému, ale je podstatný také pro srdce a cévy. Pomáhá nám odbourávat škodlivý cholesterol a zvyšuje hladinu prospěšného cholesterolu. Zároveň tento vitamin podporuje zdravou cirkulaci krve, která zabraňuje mimo jiné mrtvici či ateroskleróze.

Vitamíny skupiny B
Vitamíny skupiny B jsou důležité pro mnohé tělesné procesy, například energetický metabolismus glukózy, produkci koenzymů a hormonů a syntézu DNA/RNA. Mimo to, vitamín B3 byl podroben mnoha studiím, které potvrdily souvislost jeho vlastností s hladinou cholesterolu metabolismu mastných kyselin. Vitamíny B12, B6 a kyselina listová jsou nezbytné pro metabolismus homocysteinu, který přispívá k problémům v kardiovaskulární oblasti, pokud je jeho hladina v těle chronicky zvýšená.

Vitamín C
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Je velmi důležitý při okamžité reakci organismu na virové onemocnění. Vitamín C a jeho užívání pomáhá snížit krevní tlak a to jak systolický tlak (vyšší hodnota), tak i diastolický (spodní hodnota)

Draslík
Draslík je pro naše zdraví nepostradatelný. Jeho nedostatek se může projevit nepříjemnými stavy, jako jsou křeče ve svalech.  Hlavní úlohou draslíku je totiž udržet správnou funkci nervosvalového systému. Nebezpečný je nedostatek draslíku pro srdeční činnost. Hrozí porucha srdečního rytmu a srdeční zástava, která přichází při velmi nízkých hodnotách draslíku v krvi.

Hořčík
Hořčík neboli magnézium patří k nejdůležitějším prvkům v našem těle, je důležitý pro naše svaly a jejich kontrakce, stejně tak i pro přenos nervových vzruchů. Hořčík reguluje propustnost buněčných membrán. Chrání před nadbytečným usazováním vápníku v organismu. Hořčík je vydatným pomocníkem při obraně proti stresu. Řada studií prokázala, že pokud je lidské tělo ve stresu, spotřebovává více hořčíku než v klidovém stavu.

Vápník
Vápník je naprosto nezbytný pro mnoho našich tělesných funkcí. Hraje důležitou roli při tvorbě enzymů a hormonů, které mají na starost naše trávení a metabolismus. Krom toho zajišťuje, že hojení ran a srážlivost krve bude probíhat tak, jak má a navíc zajišťuje činnost veškerých svalů. Pro správné využití vápníku je nutné přijmout i vitamín D3

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doporučené použití Cardio PLUS - 60 kapslí

Balení:
60 kapslí
Dávkování:
užijte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Nutriční informace Cardio PLUS - 60 kapslí

Složení: Obsah v jedné kapsli Obsah v jedné dávce (2 kapsle)
Vitamin C 150 mg (188% *RHP) 300 mg (376% *RHP)
Koenzym Q10 100 mg 200 mg
Hořčík 50 mg (13% *RHP) 100 mg (26% *RHP)
Vitamin E 50 mg (416% *RHP) 100 mg (832% *RHP)
Vápník (l-askorbát vápenatý) 30 mg (4% *RHP) 60 mg (8% *RHP)
Draslík (citrát draselný) 30 mg (1,5% *RHP) 60 mg (3% *RHP)
Vitamín B3 (nikotonamid) 15 mg (95% *RHP) 30 mg (190% *RHP)
Vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 15 mg (1071% *RHP) 30 mg (2142% *RHP)
Kyselina listová 100 mcg (50% *RHP) 200 mcg (100% *RHP)
Vitamin K2 (menachinon-7) 70 mcg (93% *RHP) 140 mg (186% *RHP)
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mcg (2000% *RHP) 100 mcg (4000% *RHP)
Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 mcg (500% *RHP) 50 mcg (1000% *RHP)

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu