Resveratrol 98% 60 kapslí

Velmi silný přírodní antioxidant a antibiotikum. Vysoce koncentrovaný Resveratrol 98% od GF nutrition získaný pomocí velmi šetrné extrakce ze suchého kořene a oddenků byliny křídlatky japonské

Skladem
Značka: GF nutrition
470 Kč 7,83 Kč / 1 ks
Kategorie: Antioxidanty
Resveratrol
Vegan
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

Resveratrol 98% 60 kapslí
Antioxidant

Resveratrol je velmi silný přírodní antioxidant a antibiotikum. Vyskytuje se například v kořenu křídlatky japonské, která je významnou bylinou v čínské medicíně, v hroznech červeného vína, v brusinkách, borůvkách a ve všech typech ořechů včetně arašídů.
Vysoce koncentrovaný Resveratrol 98% od GF nutrition získaný pomocí velmi šetrné extrakce ze suchého kořene a oddenků byliny křídlatky japonské, obsahuje tzv. trans-resveratrol, který je pro tělo biologicky dostupný a pro organismus nejlépe vstřebatelný. Navíc je doplněn o další složky v podobě vysokého množství účinného extraktu z hroznových jader (extrakt 95%), který významně přispívá např. jedincům zaměřených na podporu při bakteriálních infekcích, kvasinkách a ekzémech.
Druhou složkou, která se nachází v Resveratrolu od GF nutrition je Acerola (přírodní zdroj vitamínu C), která je jedním z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Extrakt je standardizovaný na 25% obsahu vitamínu C. Obě tyto látky účinnost Resveratrolu přirozeně posilují.

Resveratrol je přírodní látka patřící do skupiny fytoalexinů, které významně chrání rostliny před poškozením, plísněmi a ultrafialovým zářením. Z chemického hlediska je Resveratrol řazen do skupiny zvaných polyfenoly, o kterých je známo, že působí jako antioxidanty, které chrání buňky před poškozením volnými radikály a přispívají k ochraně buněk před tzv. oxidačním stresem. V přírodě se resveratrol vyskytuje ve dvou formách, cis-resveratrol a trans-resveratrol. Pro organismus člověka má lepší využitelnost a vstřebatelnost trans-resveratrol použitý právě v Resveratrolu od GF nutrition.

Více pozitivních účinků tohoto silného antioxidantu nám současná legislativa o účincích doplňků stravy nedovoluje uvádět.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Množství v dóze: 60 kapslí/ 45 g
Hmotnost obsahu kapsle: 630 mg
Hmotnost včetně kapsle: 750 mg

Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití Resveratrol 98% 60 kapslí

Balení:
60 kapslí
Dávkování:
Základní dávka je 2 - 4 kapsle denně. Zapijte dostatečně vodou.

Nutriční informace Resveratrol 98% 60 kapslí

Složení

Obsah v jedné kapsli

Obsah v denní dávce (4 kapsle)

Acerola 25% ( z toho Vitamín C)

320 mg (80mg – 100% RHP)

1280 mg (320 mg – 100% RHP)

Grape seed extrakt 95%

200 mg

 800 mg

Resveratrol 98%

100 mg

 400 mg

Složení v jedné kapsli 630 mg: Acerola 25%, Grape seed extrakt 95%, Resveratrol 98%, rostlinná kapsle z hypromelózy.
Protispékavá látka: akáciová vláknina

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu