Cordyceps CS-4 90 kapslí

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek vzácné medicinální houby. CORDYCEPS SINENSIS neboli Housenice čínská je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny s mimořádným biochemickým složením

Skladem
Značka: GF nutrition
695 Kč 7,72 Kč / 1 ks
Kategorie: Antioxidanty
Cordyceps
Vegan Doporučujeme
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

Cordyceps CS-4 90 kapslí
Housenice čínská

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek vzácné medicinální houby. CORDYCEPS SINENSIS neboli Housenice čínská je jednou z nejvíce ceněných hub v rámci tradiční čínské medicíny s mimořádným biochemickým složením. GF Cordyceps CS-4 obsahuje pro organismus optimální množství polysacharidů 30%, kyselinu cordycepsovou (D-Mannitol) 7% a nezbytný Adenosin, který je součástí ATP, dále vitamíny, minerální látky, betaglukany a proteoglykany. Velmi důležitou a nedílnou součástí je přibližně 80 typů enzymů a to včetně koenzymu Q10.

GF Cordyceps CS-4 je produktem dvojité extrakce, při první extrakci se používá extrakce horkou vodou, tento proces zajistí uvolnění vysokého množství účinných látek, které by se při klasické konzumaci samotného mycelia během procesu trávení nedokázaly do organismu vstřebat. Při této prvotní extrakci se množství účinných látek ovšem ve vodě neuvolní a je nutné provést extrakci alkoholem. Tímto procesem vzniká proces “dvojité extrakce”, který zajistí velmi vysoké množství účinných látek v produktu a především maximalizuje vstřebání do organismu během procesu trávení.

Ve volné přírodě potřebuje Cordyceps Sinensis velmi specifické podmínky, proto ji nelze pěstovat všude. Obyvatelé ve vysokohorských oblastech Číny a Tibetu, kde tato houba roste, ji pro své účinky nazývají tibetským zlatem. První zmínky o Cordycepsu sahají do doby před pátým stoletím. CORDYCEPS patří do zlatého fondu čínské medicíny a tvoří jeden z jejích základních pilířů.

100% čistý extrakt, neobsahuje žádná plnidla ani konzervační látky!

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Výkon, vytrvalost a regeneraci
- Okysličení
- Testosteron
- Podporu při alergii

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. 

Doporučené použití Cordyceps CS-4 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
1 kapsle 2x denně. Běžná doba užívání je 7 - 90 dnů.


Nutriční informace Cordyceps CS-4 90 kapslí

Složení

Obsah v jedné dávce (jedna kapsle)

Cordyceps Sinensis extrakt

500 mg (Polysacharidy 30 %)

TUKY

0 g

SACHARIDY

0,38 g

     z toho cukry

0 g

BÍLKOVINY

0,31 g

Vláknina

0,03 g

Sodík

0,07 mg

Polysacharidy

30 %

D-Mannitol (kyselina cordycepsová)

7 %

Adenosin

0,1 %

Železo

2 %

Složení v v jedné kapsli 500mg: 100% Cordyceps Sinensis CS-4 neboli Housenice čínská - dvojitý extrakt, rostlinná kapsle z hypromelózy.

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu