Kre-Alkalyn® + AAKG 150 g

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH v sypké formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu obohacená o směs AAKG.

Skladem
Značka: GF nutrition
695 Kč 463,33 Kč / 100 g
GF 310x47 KREAlkalyn 150g P tisk
Vegan Nové
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

KRE-ALKALYN® + AAKG 150 gramů

Patentovaná směs kreatinu

Patentovaná forma kreatin monohydrátu s vyváženým pH vyšší než 12 v sypké formě, která se vyznačuje enormně vysokou stabilitou v trávicím traktu a vynikající vstřebatelností v organismu. Běžný kreatin monohydrát má pH nižší než 7 čímž se během procesu trávení částečně přeměňuje na odpadní látky (kreatinin a další), které tělo vylučuje prostřednictvím ledvin z těla ven. Patentovaná forma Kre-Alkalynu® díky svému složení má pH vyšší než 12 a tím je pro organismus několikanásobně využitelnější než-li běžná forma kreatinu. Pro znásobení výsledného efektu je Kre-Alkalyn® obohacen Argininem v podobě AAKG

Kreatin patří již řadu let mezi velmi dobře prověřenou látku, která napomáhá nárůstu síly, svalové hmoty a k lepší regeneraci. Proto se jedná o velmi populární doplněk stravy jejíž použití je pro efektivní výsledky silového i vytrvalostního tréninku v zásadě nezbytné. Jde o bezpečný a prověřený ergogenní (zvyšující výkon) doplněk stravy, který má ale i terapeutické využití, v poslední době se používá např. při léčbě nervosvalových poruch a stále častěji pro zpomalení a nástup některých neurogenerativních chorob (např. Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba).

Využití i u seniorů - Forma Kre-Alkalynu® má pozitivní vliv z hlediska možnosti návratu síly, energizace organismu a částečné eliminace nervosvalových poruch, díky tomuto vlivu se tato forma kreatinu v USA začala využívat jako doplněk pro starší populaci. V těchto případech doporučujeme Kre-Alkalyn® dávkovat i u seniorů v dávkách okolo 1 gramu denně (maximálně dvě kapsle denně). V případě léčby nebo při jakýchkoliv jiných zdravotních omezeních doporučujeme užívání Kre-Alkalynu® konzultovat s ošetřujícím lékařem.

V lidském těle se více než 95 % kreatinu nachází v kosterním svalstvu, jeho doplňování je velmi efektivní, nicméně u některých jedinců může klasický kreatin monohydrát způsobovat např. zažívací potíže, navíc není úplně stálý v zažívacím traktu, během procesu trávení a vstřebávání se částečně mění na odpadní látky. Z výše popsaného důvodu jsme chtěli zákazníkům nabídnout lépe využitelnou formu kreatinu, proto jsem se rozhodli oslovit výrobce a společnost, která drží patent a licenci této formy Kre-Alkalynu® a uvést na český trh tuto patentovanou formu. Kre-Alkalyn® je díky svému složení stálý během procesu trávení, nepotřebuje další transportní systémy a během procesu trávení dochází k absolutně nulové přeměně na neefektivní kreatinin, který pouze zatěžuje ledviny a zhoršuje využití klasického kreatin monohydrátu. Navíc jsme dostali od výrobce i povolení jejich směs Kre-Alkalynu® obohatit o další příměs a to velmi využitelnou formu argininu v podobě AAKG (arginin alfa-ketoglutarát - zdroj Německo) pro zefektivnění celkového účinku. Přirozenou vlastností aminokyseliny Arginin, která patří mezi velmi důležité aminokyseliny v těle je regenerace, podpora proteosyntézy (tvorba bílkovin a podpora růstu svalové hmoty) a snížení katabolismu na kterém se podílí hlavně díky tzv. vazodilataci cév (rozšíření a lepší prokrvení). Spojením Kre-Alkalynu® a AAKG vzniká unikátní směs s vysokou stabilitou během procesu trávení určená nejen sportovní veřejnosti, ale pro všechny, kteří usilují o zvýšení silového výkonu a energie.

GF nutrition používá Kre-Alkalyn US patent #6,399,661 Kre-Alkalyn® is a patented product (US patent #6,399,661). International patents pending. All rights reserved

Doporučené dávkování: Užívejte 3 gramy (jedna odměrka) s vodou nebo jinou trekutinou cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity. V netréninkové dny užijte jednu dávku např. ráno na prázdný žaludek, popř. kdykoliv během dne. Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Doporučené použití KRE-ALKALYN® + AAKG  150 gramů

Balení:
150 gramů
Dávkování:
Užívejte 3 gramy (jedna odměrka) s vodou nebo jinou trekutinou cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity. V netréninkové dny užijte jednu dávku např. ráno na prázdný žaludek, popř. kdykoliv během dne. Pro starší populaci doporučujeme užívání výrobku konzultovat s lékařem.

Nutriční informace KRE-ALKALYN® + AAKG  150 gramů

Složení: Obsah ve 100 g   Obsah v jedné dávce (3 gramy)
Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát  80 g  2400 mg
L-Arginin Alfa-ketoglutarát  20 g  600 mg
     

Složení: Kre-Alkalyn® - kreatin monohydrát, arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG)

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu