L-Citrulline KYOWA® 250 g

Fermentovaný Citrulline KYOWA® Quality zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Volná forma aminokyseliny L-Citrulline získaný z rostlinných zdrojů pomocí fermentace.

Skladem
Značka: GF nutrition
680 Kč 272 Kč / 100 g
Kategorie: Aminokyseliny
Citrulline 600
Vegan Doporučujeme Nové
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

L-Citrulline Kyowa® - 250 g

Fermentovaný Citrulline KYOWA® Quality zaručuje vysoký standard a farmaceutickou čistotu. Volná forma aminokyseliny L-Citrulline získaná z rostlinných zdrojů pomocí fermentace. Citrulin dle našeho názoru patří mezi základní suplementy pomyslné pyramidy důležitosti a to zvlášť pro jedince s náročnějším tréninkem. Výběr výrobce našeho citrulinu tak z hlediska kvality a čistoty byl pro nás a to i přes vyšší cenu úplně jasný - Japonská KYOWA QUALITY! Jsme přesvědčeni, že kvalitnější a čistší citrulin neexistuje.
Citrulin je neesenciální aminokyselina, tzv. prekurzor aminokyseliny argininu (organismus citrulin využívá pro tvorbu argininu) a přispívá ke zvýšení produkce oxidu dusnatého, který má vliv na rozšíření cév a zvýšení průtoku krve do svalu - svalová pumpa. Díky tomu se do svalové buňky dostane nejen více živin, ale i kyslíku, který má během výkonu pozitivní vliv na zvýšení energie, vytrvalosti a snížení únavy. Citrulin dále přispívá ke zlepšení imunitního systému a snížení krevního tlaku. Citrulin je také součástí většiny přípravků na podporu erekce.

Citrulin je vhodný zejména pro

  • posílení a zefektivnění výkonu
  • napumpování (posílení svalové pumpy)
  • potlačení a odbourávání kyseliny mléčné
  • regenerace

Nejedná se o stimulant, neobsahuje žádný kofein, žádná barviva a dochucovadla, jedná se o naprosto čistý L-Citrulline.

Dávkování: Rozmíchejte 5 gramů (jedna odměrka) s vodou nebo jinou tekutinou. Užívejte 2x denně cca 30 minut před začátkem fyzické aktivity.

Značka Kyowa® Quality je zárukou ultra čistých forem aminokyselin. KYOWA® se věnuje neustálému vědeckému výzkumu, kontrole kvality a vzdělávání spotřebitelů, navíc vynakládá značné prostředky na testování účinnosti, bezpečnosti a spolehlivosti svých produktů. Toto odhodlání se stalo celosvětově známé a představuje příslib stálé a velmi vysoké kvality a čistoty svých produktů.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. bek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění. – Vhodné pro vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Vhodné pro sportovce.

Složení: 100% L-Citrulline získaný z rostlinných zdrojů pomocí fermentace.

 

 

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu