MULTIGEN Multivitamin 90 kapslí

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na zefektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.

Skladem
Značka: GF nutrition
590 Kč 6,56 Kč / 1 ks
Kategorie: Multivitamíny
Multigen
Vegan Doporučujeme
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

MULTIGEN multivitamin 90 kapslí
multivitamín multiminerál

MULTIGEN multivitamin & minerals je prémiová směs základních vitamínů a minerálů v chelátové formě a v optimálním (vyváženém) poměru obohacená o bioaktivní enzymatickou směs sedmi digestivních (trávicích) enzymů rostlinného původu, která je zaměřená na zefektivnění využití a vstřebání všech obsažených látek.
V čem je MULTIGEN multivitamin unikátní a výjimečný? Kromě obsahu nezbytných trávicích enzymů je MULTIGEN multivitamin a jeho vývoj, díky spolupráci s odborníky v oboru biochemie a nutričních specialistů, úzce spojen s detailní analýzou nejvíce deficitních vitamínů a minerálů u populace žijící ve vnitrozemské části střední Evropy - konkrétně v České republice, čímž přímo pokrývá nároky a potřeby organismu z konkrétní oblasti. 
MULTIGEN multivitamin obsahuje nejvhodnější formy vitamínů a minerálů, které jsou nejblíže přírodním zdrojům v naší přirozené potravě.

Vyvážená směs nedostatkových vitamínů a minerálů

 • Přírodní forma vitamínu C (zdroj Acerola). Podporuje zrychlení reakce organismu na virové onemocnění.
 • vitamín A - Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému
 • přírodní zdroj vitamínu E v podobě D-alfa-tokoferol přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a volnými radikály.
 • vitamíny řady B s navýšeným množstvím B12 - methylkobalamin (4000% DDD/RHP). Ve vodě rozpustné vitamíny, nezbytné pro správné fungování metabolismu a pro řadu dalších tělesných procesů, které se podílí na tvorbě červených krvinek, je též nezbytný také pro funkci nervového systému.
 • efektivní kombinace vitamínu K2 a D3. Biologicky nejdostupnější forma vitamínu K2 menachinon-7 (MK7) v kombinaci s nejvyužitelnější formou vitamínu D3 (cholekalciferol) pro podporu zdraví kostí, zubů a kardiovaskulárního systému.
 • Koenzym Q10 - nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích
 • Beta karoten - antioxidant a prekurzor vitamínu A, který významně přispívá ke zvýšení obranyschopnosti.
 • MCT olej - MULTIGEN multivitamin obsahuje řadu vitamínů rozpustných v tucích, proto tento doplněk je navíc obohacen MCT
 • Quercetin - druh antioxidantu, který hraje důležitou roli v boji s volnými radikály
 • Minerálová dysbalance - Zinek, jód a selen patří v naší stravě k nejvíce deficitním minerálům a jejich dysbalanci není dobré brát na lehkou váhu
 • Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ - komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání obsažených látek.

Proč trávicí enzymy?
Lidské tělo a především organismus populace dříve narozených, již nedokáže potřebné nutrienty ale i stravu samotnou náležitě využít a strávit. Mnohdy kombinujeme nesmyslné množství vitamínů, minerálů, ale i dalších látek a doplňků za cílem dodat tělu vše "nezbytné", zapomínáme ovšem na možné předávkování, dysbalance jednotlivých složek, které se mnohdy mohou vzájemně i negativně ovlivňovat. Navíc starší organismus a jejich trávicí trakt již nemá potřebnou "pružnost" veškeré živiny využít, proto jsme pokládali za nezbytné náš produkt MULTIGEN multivitamin, obohatit enzymatickou směsí trávicích enzymů pro efektivnější využití a vstřebání i u starší populace.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Podporu imunitního systému a obranyschopnost organismu
 • Přispívá k prevenci onemocnění kardiovaskulárního systému
 • Přispívá ke zdraví kostí, kloubů a zubů
 • Přispívá ke správné buněčné činnosti
 • Přispívá k eliminaci nedostatku a dysbalance obsažených vitamínů a minerálů

Kapsle MULTIGEN multivitamin je vyrobena z rostlinné kapsle z hypromelózy a jako protispékavou látku jsme použili vlákninu z akácie od irského výrobce.

Trávicí enzymy Opti-7-Digest™ (Velká Británie):
komplexní multi enzymatická směs 7 digestivních enzymů výhradně rostlinného původu, zaměřená na optimální a komplexní vstřebávání a využití bílkovin, tuků a sacharidů ze stravy.
Obsahuje spektrum enzymů syntetizovaných z nepatogenních hub a rostlin, jsou 100% neživočišného původu a tím jsou více resistentní k žaludečním kyselinám a aktivně pracují v širším spektru pH 3,5-8,0 a teplotě 35-40°C.
Jsou vhodné i pro vegetariány.

Složení v jednom gramu enzymatické směsi:
Amylase       16,800 U/g
Lactase          2,800 U/g
Protease        4,200 U/g
Lipase               700 U/g
Cellulase           140 U/g
Bromelain        60 GDU/g
Papain           40,000 U/g

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doporučené použití MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
Užívejte 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Nutriční informace MULTIGEN multivitamin 90 kapslí

Složení obsah v jedné kapsli obsah v jedné dávce (dvě kapsle)

Acerola (25% Vitaminu C)                

300 mg (Vitamin C *93%)        

600 mg (Vitamin C *186%)

Opti-7-Digest

50 mg

100 mg

MCT

50 mg

100 mg

Coenzym Q10

20 mg

40 mg

Vitamin E

10 mg *83%

20 mg *166%

Quercetin

10 mg 

20 mg 

Zinek

5 mg *50%

10mg *100%

Vitamin B1

2 mg *181%

4 mg *362%

Vitamin B2

2 mg *142%

4 mg *284%

Vitamin B6

2 mg *142%

4 mg *284%

Beta Karoten

500 μg 

1 mg 

Vitamin A

400 μg *50%

800 μg *100%

Vitamin B7

100 μg *200%

200 μg  *400%

Jód

75 μg *50%

150 μg  *100%

Vitamin K2

75 μg *100%

150 μg  *200%

Vitamin B12

50 μg *2000%

100 μg  *4000%

Chrom

30 μg *75%

60 μg  *150%

Vitamin D3

12,5 μg *250%

25 μg  *500%

Selen

20 μg  *36%

40 μg *72%

Složení:
Acerola extrakt, trávicí enzymy Opti-7-Digest, MCT, Coenzym Q10 (ubichinol), Vitamin E natural (D-Alpha Tocopherol), Quercetin, Bisglycinát zinečnatý, Vitamin B1- Thiamine HCL, Vitamin B2-Riboflavin, Vitamin B6 – Pyridoxin, Beta Karoten, Vitamin A acetate,  Vitamin B7 – Biotin, Jodid draselný, Vitamin K2 MK-7 (menachion), Vitamin B12 Methylcobalamine, Picolinát chromitý, Vitamin D3, Seleničitan sodný, prostispékavé látky – akáciová vláknina

Rostlinná kapsle z hypromelózy

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu