TRIBULUS TriComplex 120 kapslí

Základ této vyvážené směsi tvoří Tribulus terrestris s obsahem 90% saponinů s přirozeným obsahem protodioscinu, peruanská Maca černá a Yam extrakt s deklarovaným obsahem 20% diosgeninu

Skladem
Značka: GF nutrition
625 Kč 5,21 Kč / 1 ks
Tribulus
Vegan
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

TRIBULUS TriComplex 120 kapslí
Kotvičník zemní, Maca černá, Yam extrakt

TRIBULUS TriComplex je kombinace tří přírodních extraktů v garantovaném poměru 3:1:1. Základ této vyvážené směsi tvoří Tribulus terrestris (Kotvičník zemní - nadzemní část) s obsahem 90% saponinů s přirozeným obsahem protodioscinu, dále peruanská Maca černá a Yam extrakt s deklarovaným obsahem 20% diosgeninu, který přispívá k optimální hladině aktivity hormonů v těle = udržuje anabolický efekt a stimuluje produkci vlastního DHEA (80 mg Diosgeninu v denní dávce).

Jak je tradičně již u GF nutrition zvykem, opět je u produktu zaměřeno na čistotu a funkčnost. TRIBULUS TriComplexje pravidelně testován v akreditované laboratoři v maďarském Wesslingu na přítomnost hormonů a prohormonů, ale stejně tak i na obsah flavonoidů a dalších steroidních látek. Díky těmto faktům si můžete být jisti, že se Vám do rukou dostává prémiový produkt s garantovaným a vyváženým obsahem furostanolových saponinů.
TRIBULUS TriComplex je v rostlinné kapsli, je vhodný i pro vegany a neobsahuje žádná pojiva.

Tribulus TriComplex přispívá k

  • udržení optimální hladiny testosteronu v krvi
  • všestranné podpoře a to zejména pro muže
  • udržení svalového tonusu a energetické hladiny
  • přispívá k hormonální rovnováze u žen během a po menopauze 

Je určen pro sportovce, pro fyzicky či psychicky vytížené osoby, ale i pro neaktivní jedince.

Vhodné pro vegany a vegetariány

Informace: NO GMO - Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření. Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Množství v dóze: 120 kapslí/ 76 g
Hmotnost obsahu kapsle: 514 mg
Hmotnost včetně kapsle: 634 mg

Obal: rostlinná kapsle z hypromelózy

Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Doporučené použití TRIBULUS TriComplex 120 kapslí

Balení:
120 kapslí
Dávkování:
Základní dávka je 2 - 4 kapsle denně ve dvou až třech dávkách po 1-2 kapslích. Zapijte dostatečně vodou.
Dávkování silové sporty::
Speciální kůra na šest týdnů. 10-15 mg na 1kg tělesné hmotnosti rozdělená do tří dávek během dne

Nutriční informace TRIBULUS TriComplex 120 kapslí

Složení

Obsah v jedné kapsli

Obsah v denní dávce (4 kapsle)

Tribulus Terrestris 90%

300 mg

1200 mg

Maca černá

100 mg

400 mg

Wild Yam

100 mg

400 mg

Složení v jedné kapsli 514 mg: Tribulus Terrestris 90%, Maca černá extrakt, Wild Yam extrakt (20% Diosgenin)

Protispékavá látka: akáciová vláknina

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu