Vitamin K2 MK-7 90 kapslí

Vitamín K2 ve formě biologicky nejvyužitelnější K2 MK-7 vyrobený v Norsku společností Kappa Bioscience pod ochranou známkou K2VITAL® obohacený o bioaktivní formu vitamínu C zdrojem z Aceroly (původ Brazílie)

Skladem
Značka: GF nutrition
450 Kč 5 Kč / 1 ks
Kategorie: Vitamíny
Vitamin K2
Vegan Nové
ZDARMAZDARMA
Doping FREE
Doping FREE
Doping free, periodically tested
GMO free
GMO free
Všechny produkty jsou GMO free, rovněž také rBGH/rBST free
kvalita ISO a HACCP
kvalita ISO a HACCP
a v souladu s nejvyššími normami kvality ISO a HACCP

Vitamin K2 MK-7 90 kapslí 

Vitamín K2 je spojován především s procesem správného resp. optimálního srážení krve a celkově s kondicí kardiovaskulárního systému. Přispívá k zabránění a usazování vápníku v cévách a tepnách, čímž je pomáhá udržovat pružné a měkké. Tímto procesem zároveň přispívá k uvolnění resp. "přeuložení" vápníku do kostí, kde je potřeba.

Čistota Vitamínu K2 MK-7 90 kapslí od GF nutrition

  • Jako plnidlo kapsle jsme nepoužili žádné běžné a levné rýžové mouky, maltodextriny apod. ale bioaktivní Acerolu, což je přírodní zdroj vitamínu C (původ Brazílie), spolu s vitamínem K2 přijmete v jedné kapsli i 300mg vitamínu C
  • Nepoužíváme žádné pojiva a jiné balastní látky
  • Rostlinná kapsle 

Vitamin K2 MK-7 doporučujeme pro jedince zaměřené na:

  • Kondici cév a kardiovaskulárního systému
  • Kondici a pevnost kostí
  • Insulinovou sensitivitu

Žádejte vždy formu vitamínu K2 v podobě K2 MK-7 (menachinon [MK])
Z deseti forem menachinonu jsou pro zdraví kostí nejdůležitější formy MK-4 a MK-7. Forma resp. varianta MK-4 po vstřebání z trávicího traktu rychle zmizí z oběhu (poločas = 1–2 hodiny), oproti tomu má MK-7 má velmi dlouhý poločas (v rozmezí 2–3 dnů). To znamená, že forma MK-7 je pro tělo mnohem biologicky využitelnější.

K2VITAL® – all-trans vitamín K2 MK-7, s bezkonkurenční stabilitou a čistotou 99,7 % používá nejmodernější technologii, odborné znalosti světové úrovně a jedinečný výrobní proces.
Vyrobeno společností Kappa Bioscience AS v Norsku.

Jako uznání této bezprecedentní kvality a čistoty se K2VITAL® stal referenčním standardem pro United States Pharmacopeia, který se celosvětově používá jako měřítko pro analýzu K2 a hodnocení čistoty cis/trans.
K2VITAL® nastavuje odvážné nové standardy pro toto odvětví, pomáhá smluvním partnerům vyrábět převratné produkty a zpřístupňovat je všem.

Informace: Výrobek neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin. Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření.
Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č.1169/2011 v platném znění.
Vhodné pro vegany a vegetariány

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží, jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Doporučené použití Vitamin K2 MK-7 90 kapslí

Balení:
90 kapslí
Dávkování:
Užívejte 1 - 2 kapsle denně, nejlépe s jídlem. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, užívejte pouze po konzultaci s lékařem.

Nutriční informace Vitamin K2 MK-7 90 kapslí

Složení obsah v jedné kapsli obsah v jedné dávce (dvě kapsle)

Acerola (25% Vitaminu C)                

600 mg (Vitamin C *187%)        

1200 mg (Vitamin C *374%)

Vitamin K2 MK-7

75 μg (*100%)

150 μg  (*200%)

*RHP = referenční hodnota příjmu

Složení:
Acerola extrakt, Vitamin K2 MK-7 (menachion)
Rostlinná kapsle z hypromelózy

O projektu GF nutrition

S nadšením jsme se ponořili do doplňků stravy již před mnoha lety. Náš závazek však získal pevný tvar až v roce 2019, kdy jsme chtěli zrealizovat nápad přinést na český trh kvalitu, která se bohužel za poslední roky začíná u mnoha značek vytrácet, včetně oboru výroby a vývoje doplňků stravy, zahrnující sportovní výživu, doplňky zdravé výživy, vitamíny a další suplementy. Naše odhodlání změnit pravidla a nabídnout zákazníkům jen ty nejlepší, nejkvalitnější, ale zároveň i nejčistší produkty nás motivuje každý den. 
Začátky byly těžké a šli jsme spíše "proti proudu, shánění certifikovaných surovin po celém světě bez závislosti na čínských dodavatelích bylo a je velmi náročné a finančně nákladné. Přesto věříme, že tato naše filozofie poskytování pouze nejlepších ingrediencí je tou správnou cestou. Tento úkol je náročný, ale naplňuje nás a věříme, že naše odhodlání nám pomáhá vytvářet skutečný rozdíl, který ocení i náš zákazník.

Jsme oddáni transparentnosti u našich produktů. U každého výrobku se snažíme uvádět jasně zdroj každé složky či látky. Dáváme přednost lokálním surovinám, patentovaným a důkladně ověřeným látkám. Spolupracujeme s menšími, ověřenými dodavateli, kteří disponují patřičnou certifikací. Tímto způsobem usilujeme o poskytování nejvyšší kvality a spolehlivosti ve všech našich produktech. Většina surovin v našich produktech je z Evropy, především pak z Velké Británie, Německa, Rakouska, Dánska, Norska, Islandu a dalších, ale také např. z Kanady, Japonska a Indie. Děkujeme, že jste s námi na této cestě pro kvalitu!

Nemáme své vlastní výrobní prostory a výrobní linky, jejich provoz a udržitelnost nejvyšších norem a standardů je velice finančně náročný, pro výrobu máme vybrané partnery, kteří tyto nejmodernější normy splňují a disponují těmi nejvyššími certifikacemi a hygienickými normami v oblasti výroby potravin. Díky této politice můžeme tyto finance vkládat do vývoje nových produktů s vysokou kvalitou a čistotou. 

Nemalé poděkování za realizaci tohoto projektu a za velký přínos patří odborníkům na nutriční péči z Kodaňské fakultní nemocnice zabývající se nevyvážeností, nerovností a eliminace dysbalancí v nutriční péči. Stejně tak velké díky patří odborníkům z Univerzity Karlovy v Praze za jejich nepostradatelný přínos v našem projektu a vývoji, jejich pomoc a odbornost sehrává klíčovou roli v našem úsilí poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy a jejich podpora je neocenitelná.

Proč DIAMANT a název GF nutrition?
Zhlédli jsme se v Diamantu, protože charakterizuje čistotu a tedy naše cíle u doplňků stravy. Diamanty jsou obvykle považovány za jeden z nejčistších přírodních produktů, pokud jde o jejich složení a strukturu, jejich čistota se měří podle absence nečistot a příměsí.
...a proč GF? K hodnocení kvality diamantů se používá tzv. "Grading Factors 4C" - tedy 1. Carat Weight (karátová hmotnost), 2. Clarity (čistota), 3. Color (barva) a 4. Cut (Tvar brusu a lesk). Grading Factors 4C (GF) jsou hodnotící faktory, které se používají k určení kvality a hodnoty diamantů :-)

Zpět do obchodu